JP HiFi - шаблон joomla Книги

  • Spomladanski sejem Komenda 2018 od 23. do 25. marca, 2018

    Sejem je za obiskovalce odprt v petek od 10.00 do 18.00, v soboto in nedeljo od 9.00 do 18.00.
    Parkiranje je brezplačno in organizirano. Vstop je prost.
  • 1


Zunanji prostor

povečava 

pdf

celotno sejmisce m
 

RAZSTAVLJAVECŠt. razstavnega prostora
vpišite razstavljavca
*prazno polje prikaže vse razstavljavcešt. so označene na zemljevidu
7-Trade d.o.o.208
ABV kovinski izdelki d.o.o.53
AC Lovše d.o.o.33
Agni d.o.o.110
Agrimat, Janez Žontar s.p.223
Agro Jenko d.o.o.59
Agroekspres d.o.o.45
Agromax d.o.o.225
Agromehanika d.d.167
Agrometal d.o.o.80
Agros d.o.o., Blate129
Agroservis, Vode Maksimiljan s.p.90
Agroteh Vrbek d.o.o.6
Agrotes d.o.o.102
Agrum commerce d.o.o.
Algo, Inženiring in marketing, Iztok Aljančič s.p.239
Alma Agro d.o.o.228
Alojz Osterman s.p.274
Ana Marija Gašperšič s.p.
Andrej Marin s.p.76
Andrej Terpin S.r.l.224
Andrej Vukšinič s.p.
APT Tehnika d.o.o.17
Armaks d.o.o.226
Ascon d.o.o.88
Asteko center osebne varovalne opreme d.o.o.205
Avto center Šubelj d.o.o.30
Avto Cerar d.o.o.31
Avto Krka d.o.o.37
Avto Lušina d.o.o.38
Avtohiša Vrtač, d.o.o. Kranj34
Avtokadivec, Janez Kadivec s.p.176
Avto-mat & co d.o.o.130
Avto-Moto društvo Kamnik
Avtotehna VIS in Kosec d.o.o.35
Avtovrhovec, Gregor Vrhovec s.p.172
Bavcon d.o.o.157
Bider kmetijski stroji, Bojan Bider s.p.67
Bio dobrote d.o.o.154
Bioguano d.o.o.272
Biterra d.o.o. - Mascus Slovenija141
Bohinjska sirarna d.o.o.158
Bojan Černe s.p., Poslovne storitve in kovinarstvo43
Bonbon - bar, Luka Fojkar s.p.
Boni d.o.o.
Bonum d.o.o.62
Božidar Mavrin - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Branko Stenšak s.p., Izdelava vrtnih hiš in nadstreškov24
Brau d.o.o.169
Brecko Engineering, Božidar Brečko s.p.231
Carvit, d.o.o., Voklo212
Citron, Jože Topolovec s.p.
Coma commerce d.o.o.244
Cotacachi unikatni izdelki d.o.o.
Covertunnel d.o.o.8
Creina d.d. Kranj104
Čebelarstvo Brumen
Čebelarstvo Jež, Vlado Jež - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji144
Damjan Šega s.p.
Danilo Medved s.p.54a
Dany GmbH277
Dehkatrade Cetin d.o.o.211
Dovžan d.o.o.170
DP Sistemi d.o.o.276
Dragica Gregur s.p.
Drevesnica in trsnica Knavs Krajšek Jernejka s.p.
Drop Shop d.o.o.
Društvo Stari traktor Moste202
Družina Stvarnik Rauter d.o.o.68
Duben d.o.o.
Ekoteh d.o.o.234
EL Avto d.o.o.262
Energy S.r.l.9
Eržen d.o.o.108
Esch-Technik Kubota3
Euro Globtrade d.o.o.58
Euro Globtrade d.o.o.135
F3M Levstek d.o.o.107
Fabijan d.o.o.96
Famteh d.o.o.214
Farmtech d.o.o.71
Fe-mont, Jure Hribar s.p.246
Feral, Srečko Langeršek s.p.
Figura d.o.o.92
Flexvar, Marko Zaplotnik s.p.85
FP avto, Franci Potočar s.p.221
Franček Pahovnik s.p.,Lesna galanterija in mizarstvo
Fužinar d.o.o. Ajdovščina168
GM Mustang, Marijan Fujan, s.p.227
Gomark d.o.o.1
Gorenc, Igor Stare s.p.125
Gorenje GTI d.o.o.219
Gradbena Točka d.o.o.235
Grapak A1 d.o.o.131
Grapak A1 d.o.o.133
Gregor Lovšin s.p.160
Gros d.o.o. Kranj113
Groš d.o.o. Ljubljana47
Grunt, Silva Majcen s.p.55
Hidro d.o.o.116
Higer Bus d.o.o.248
Hlevska oprema Štefan Kobal, d.o.o.91
Hmezad KZ Gotovlje z.o.o.4
Humko, d.o.o., Bled63
HZA GmbH Heizomat27
Indup d.o.o.208
INO Brežice d.o.o.2
Inter Diskont d.o.o.238
Interexport d.o.o.75
Itro d.o.o., PE Ljubljana10
Ivan Dobnikar s.p.95
Ivan Simčič s.p.83
Ivan Zadel - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji151
Izdelava drugih lesenih predmetov, Bojan Krt - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji22
Izdelovanje obutve, Sonja Fidler s.p.
Janez Škrjanec - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Jata Emona d.o.o., Ljubljana14
JE&GR d.o.o.56
Josef Steiner d.o.o.109
Jozera, d.o.o.94
Jože Jančar s.p.236
Jožica Vavpetič s.p.165
Juvi Domžale d.o.o.261
Kalan - hiša kuriv in goriv, KA Olje d.o.o.249
Kancler sistem Pro d.o.o.119
Kasaštvo Miro Gregorc s.p.
KGZ Sloga Kranj z.o.o.64
KGZ Sloga Kranj z.o.o.132
KGZ z.o.o. Škofja Loka28
Kigor, trgovina in posredništvo d.o.o52
KIP dimniški inženiring d.o.o.260
Klavnica in domače mesnine Soud, Dušan Globočnik s.p.
Klobčar d.o.o.
Kmetija Fleisinger, Sandi Fleisinger - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji153
Kmetija Janežič, Stanko Janežič - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Kmetija Pavšar, Aljoša Ivartnik - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji156
Kmetija Petretič, Janez Petretič - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Kmetija Pr Petelin, Roman Bogataj - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji150
Kmetija Pustotnik d.o.o.166
Kmetijska mehanizacija Trboje d.o.o.78
Kmetijska zadruga Cerklje z.o.o.12
Kmetijski center Lah d.o.o.74
Kmetijstvo in oljarstvo Kolarič, Miran Kolarič s.p.146
Kmetijstvo Polanec d.o.o.237
Kolenc Gašper s.p., Izdelava in montaža kovinskih izdelkov105
KO-NET trgovina in posredovanje d.o.o.206
Kordež d.o.o.217
Korotan, d.o.o., Kranj136
Kotech d.o.o.122
Kovaška galanterija, Zupančič Vladimir s.p.273
Kovaštvo Tadej, proizvodnja kovinskih izdelkov d.o.o.57
Kovaštvo, Davorin Rudolf s.p.46
Kovinarstvo Koritnik, Matija Koritnik s.p.128
Kovinarstvo, Leopold Koščak s.p.103
Kovintrade, mednarodna trgovina d.d. Celje112
Kozina Kranj.d.o.o.99
Krmelj Jože s.p., Orodno kovaštvo in lesarstvo138
Krošnjarstvo Jože Turk s.p.
Krulc servis in prodaja vozil, d.o.o.36
Kum-Plast d.o.o.174
Lagerhof, Nejc Šuc s.p. - Trgovina s kmetijskimi stroji in priključki265
Landtechnik Villach GmbH11
Lestako tim, Miodrag Kostić s.p.164
Lešnik Lenart d.o.o.173
LinFis d.o.o., Ljubljana100
Luka Kužnik s.p. - Vrtnarija Zeleni Zmaj
Mahle Letrika d.o.o.220
Makita, trgovsko podjetje d.o.o.216
Mapi Pipe d.o.o.65
Marmet d.o.o., Ajdovščina54
Marovt sistemi d.o.o.230
Martina d.o.o., Selca
Matej Dolšina s.p.247
Matjaž Jerančič s.p.257
Mehanizacija Miler d.o.o.69
Mesarija Jurša d.o.o.
Mesarstvo-predelava, Jože Kern s.p.147
Miroslava Ravnikar s.p.- PetRa101
Mitraka d.o.o.61
MKB center d.o.o.60
MKL Systems, d.o.o.89
Mlinar d.o.o.20
Mobil servis, d.o.o.204
Mont, Mirko Nikolić s.p.256
Mrhar Stane s.p., Trgovina Cokla
Mušič d.o.o.84
Nasmeh d.o.o.39
Nogometni klub Komenda142
Olea Natura d.o.o.149
Omega M Eržen&Co., d.n.o.240
Ortolan Zappatrici S.n.c.233
PAM Viličar d.o.o.229
Parkelj d.o.o.82
Pečarstvo Dermastja, Dermastja Robert s.p.255
Petre šotori - hale d.o.o.50
Phejton d.o.o.217
Pilremag d.o.o.18
Pišek-Vitli Krpan d.o.o.5
Preša, d.o.o., Cerklje40
Pro Jernač, Štefan Tompa s.p.222
Prochrom-Comp, Trgovina in posredništvo, d.o.o.268
Prodajni center kmečki stroji d.o.o.127
Produkt d.o.o.93
Profi kmet d.o.o.7
Profilplast d.o.o.159
Proizvodnja mesa, Anton Krek s.p.
Pupin Sergio & C. s.n.c.49
R.M.International, d.o.o.137
Rafael, Sonja Štifter s.p.148
Raiffeisen d.o.o.111
Rajgelj d.o.o.275
RAR novi d.o.o.66
Rasco komunalna oprema d.o.o.120
Rastlinjaki Gajšek d.o.o.98
Renting d.o.o., Koper264
Riko Ekos d.o.o.121
Riko Ribnica d.o.o.124
RO+SO d.o.o.254
Robust d.o.o.218
Rodex d.o.o.41
Rok Sušak - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji155
Romaks d.o.o.86
Roman Veternik - osebno dopolnilno delo139
Roto Slovenija d.o.o.175
RPM Team d.o.o.232
Sadjarstvo Žabkar, Anton Žabkar - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Sano d.o.o.15
Saturn 48 d.o.o.163
Selis d.o.o.251
Servis in trgovina kmetijske mehanizacije, Damijan Roškar s.p.51
Si-Ja d.o.o.77
Sinjore Forca d.o.o.
SIP d.d.72
Sirarstvo in turizem pri Lovrču, Aljoša Bončina - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji143
Skiro inženiring d.o.o.106
Slaščičarna Flere, Elizabeta Flere s.p.114
Slaščičarstvo Tortica, Helena Trebušak s.p.271
SMJ tehnika d.o.o.162
Son d.o.o.19
SPC Škerjanec, d.o.o.32
Spekter d.o.o.259
Stroj, energijska tehnika d.o.o.21
Strojno ključavničarstvo Tomaž Kogovšek s.p.171
Strojno ključavničarstvo, Rudolf Tomanič Monika s.p.118
Suha roba, Gorše Branko s.p.
Syngenta Agro d.o.o.134
Špital d.o.o.250
T.S.P. Oprema44
Tajfun Planina d.o.o.213
Teal d.o.o.245
Tehnos d.o.o.81
Tehstar d.o.o.16
Teknoxgroup Slovenija d.o.o.242
Tekoma, Ferdinand Marguč s.p.267
Teran Marija s.p., Okrepčevalnica Uršič201
Terglav žage d.o.o.269
Terles, d.o.o., Bistrica258
Tiba Agro, Igor Trebušak s.p.48
To-Ti d.o.o.25
TPGozd, Miha Jurančič Cvek s.p.215
Trakom d.o.o.13
Trgovina Bonbonček, Alena Drev - osebno dopolnilno delo
Trisa d.o.o.79
Turistična kmetija Balon, Branko Balon - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji152
Turistična kmetija Gartner, Gregor Gartner - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji161
Turistična kmetija Škrbina, Alojz Škrbina - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Uellen Landmaschinenhandel GmbH253
Uniforest d.o.o.73
Urban Šebenik s.p.115
Urodentex d.o.o.87
Valdino d.o.o.243
Veit team d.o.o.42
Vgrajevanje konstrucij Cvetko Emeršič s.p.117
Vi2n d.o.o.263
Villager d.o.o.29
Virc d.o.o.97
Vrtanje in iskanje vode, Iztok Palir s.p.266
Vrtnarstvo Pavlin, Metka Kunavar s.p.
Vrtni centerček Jagoda, Andreja Bogataj s.p.
Vzorec Raka d.o.o.26
Zajla center d.o.o.241
Zupan-Trade d.o.o.70

 

 

Gostinska ponudba na sejmu Lokacija na sejmu
Delfin, Buležan Milenko s.p. Z145
Dragica Cestnik - dopolnilna  dejavnost na kmetiji Z140
Janja M d.o.o. Z210
Planinski dom, Jože Dodig s.p. prireditveno-gostinski šotor
Spenter d.o.o. Z252, pri vhodu-vzhod
Super pšanc, Tadej Jaka Jakšič s.p. Z23
Toma prireditve, Boštjan Zadravec s.p. ob parkirnem prostoru
Joomla SEF URLs by Artio